Nově zvolení delegáti a náhradníci na Shromáždění delegátů Okresní hospodářské komory Most

Vážení, zde je seznam nově zvolených delegátů a náhradníků na Shromáždění delegátů Okresní hospodářské komory Most.

 

Delegáti
1.Jung Rudolf, Ing.QWERT Rubber, spol. s r. o. 
2.Hauptvogl Martin, Ing.ERGOlighting, spol. s r. o. 
3.Mann Jiří, Ing., MBASELEX PROmotion GROUP, a. s. 
4.Veverková Helena, Ing.HG Správa, a. s.
5.Kolman Petr, Ing.Litvínovská uhelná, a. s. 
6.Viktora Roman, Ing.MOSAD-zájmové sdružení právnických osob
7.Kadlec Zdeněk, Ing.FIRECLAY, spol. s r. o. 
8.Králíčková Vlasta, Mgr.Střední odborná škola InterDACT, s. r. o.
9.Komma Petr, Ing.INELSEV, s. r. o. 
10.Dolák MartinSCHLIKE DOMI, spol. s r. o. 
11.Rothe JanSimona Plast-Technik s. r. o. 
12.Šafářová Marcela, Ing., Ph.DVýzkumný ústav pro hnědé uhlí, a. s.
13.Suchý MiroslavHIPODROM MOST a. s.
14.Weber Zdeněk, Ing., CSc.ASISTA s. r. o. 
15.Serdula Vladimír, Ing.Y S S E N - spol. s r. o. 
16.Herzinger Jaroslav, RNDr.Krušnohorská poliklinika, s. r. o. 
17.Jeník Petr, Ing.United Energy, a. s. 
18.Stanislavová ZuzanaStanislavová Zuzana
19.Týř OldřichJAPEK s. r. o. 
20.Dordevič Damir, Dr. Ing.  Krušnohorské strojírny Komořany, a. s. 
21.Rouček Vladimír, IngVršanská uhelná a. s. 
22.Puc JiříPuc Jiří - BELA MOST
23.Fíla Jiří, Ing.KERAMOST a. s. 
24.Jochman Jaroslav, RNDrVVV MOST, spol. s r. o. 
25.Bártová Věra, Ing.STEIN s.r.o.
26.Straka Luboš, Ing.DTS Vrbenský a. s. 
27.Fiala FilipFiala Filip
28.Skrovný Zdeněk, Ing.PAS Procesní Automatizační Systémy, s. r. o. 
29.Paparega Ivan, Ing.I.P.trust, a. s. 
30.Praženicová Hana, PaedDr.Střední škola gastronomie a služeb Most, přísp.org.
31.Kašpar Rudolf, Ing.NILOS CS, s. r. o. 
32.Jochman František, Ing. Asistenční centrum, a. s. 
33.Dundr Milan, Ing.DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. 
34.Boublík IvanBoublík Ivan
35.Heger Petr, Ing.TISKÁRNA K & B, s. r. o. 
36.Žďárský Jiří, Ing.Ing. Jiří Žďárský
37.Karas Josef MUDr.No. 1Family, kom. spol.
38.Hasman JiříHasman Jiří
39.Macek Petr, Ing.Macek Petr, Ing,
40.Kounovský Václav, IngSupportIT, a. s. 
41.Pelc Václav, Ing.QWERT s. r. o. 
42.Šavel Ludvík, Ing.ARTECH spol. s r. o. 
43.Mannová MartinaSELEX PROfashion GROUP, s. r. o.
44.Nedvěd FilipALTRYSS, s. r. o.
45.Kučerová EleonoraKučerová Eleonora
46.Svoboda Heribert, Ing.Svoboda Heribert, Ing.
47.Kačerová Alice, Mgr.DATECH - PRO, s. r. o. 
48.Čermák Miroslav, Ing.Čermák Miroslav, Ing.
   
Náhradníci
1.Buneš JiříBuneš Jiří
2.Radek Zahradník, Bc.Profimetal spol. s r. o. 
3.Reisz Josef, Ing.OKMP, s. r. o. 
4.Němečková Zdeňka, Mgr.Střední průmyslová škola Most
5.Vrba Staniskav, Ing.Střední odborná škola podnikatelská, s. r. o. 
6.Vaňásek Jiří Kroll & Ziller CZ, s. r. o.
7.Vích Jiří, Ing.KOMORA, s. r. o. 
8.Romportl Vladimír, Ing., CSc.ORCA—ekonomické poradenství, s. r. o. 
9.Trnka MiroslavTrnka Miroslav
10.Zástěra JaroslavZástěra Jaroslav

Rychlé odkazy

Česko saské cesty

Böhmisch-sächsische Wege

- klikem se loga zvětší

GENERÁLNÍ PARTNER 2017

 

HLAVNÍ PARTNER 2017

 

 

 

 

PARTNEŘI AKCÍ

 

HLAVNÍ PARTNER AKCÍ 

Dobrého listu komory pro SŠ 2017

Dobrého listu komory pro VŠ a VOŠ 2017

  

 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

Dobrého listu komory pro SŠ 2017

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

Dobrého listu komory pro VŠ 2017

 HLAVNÍ PARTNEŘI EFÚK 2017

.

.

 

GENERÁLNÍ PARTNER

pro SOKRATES 1 - prezentace SŠ 2017

.

 

 

SOKRATES 1 a 2

Projekt byl podpořen Ústeckým krajem



 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

pro SOKRATES 2 - prezentace SŠ 2017