Dobrý list komory

Okresní hospodářská komora Most již po patnácté ocenila odborné znalosti a dovednosti absolventů střeních škol, členů OHK Most Dobrým listem Komory. V letošním roce převzalo toto prestižní komorové ocenění v  obřadní síni města Mostu z rukou předsedy OHK Most Ing. Junga, primátora Statutárního města Most Mgr. Jana Paparegy a dalších významných hostů 28 absolventům středních škol na Mostecku. V poměru 13:15, byly dobré listy rozděleny mezi absolventy oborů zakončených maturitní zkouškou a absolventy oborů zakončených výučním listem. OHK Most spolu se střední školou, která držitele navrhuje, dobrým listem garantuje odborné znalosti a dovednosti oceněných a je připravena tyto absolventy vstupující na trh práce dále doporučit zaměstnavatelům.

 Dalšími významnými hosty byla 1. místostarostka města Litvínova paní RSDr. Erika Sedláčková, zástupkyně ředitelky ÚP ČR kontaktního pracoviště Most Bc. Pavla Kůrková, jednatel Odborné sekce vzdělávání při OHK Most Ing. Josef Švec a také zástupce generální partnera celé akce společnosti Bilfinger Industrial Services Czech Ing. Václav Zahradníček. Letos poprvé se tohoto slavnostního aktu zúčastnila také zástupkyně německé partnerské komory z Chmenitz, Michaela Holá. Akce probíhala za účasti zástupců všech škol, jejichž bývalí žáci ocenění získali.
 
Doprovodný program zajišťovali žáci Základní umělecké školy Litvínov Lenka Palmová a Jan Doskočil pod vedením paní učitelky Radky Zahradníčkové a Ivy Angelkové.
.
.
.
.
Seznam oceněných absolventů:

Maturitní obory

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

ŠKOLA - CELÝ NÁZEV

OBOR

Karolína Benáčková

Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Gymnázium se sportovní přípravou

Michaela Bernasová

Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Gymnázium

Le Bao Lam

Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Gymnázium

Nikola Červinková

Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o.

Veřejnosprávní činnost

Filip Konieczka

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.

Strojírenství

Alena Matoušková

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.

Ekonomika a podnikání

Vít Roušar

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.

Technické lyceum

Marie Formanová

SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov

Ekologie a životní prostředí

Jindřich Dologa

Střední škola technická, příspěvková organizace

Bezpečnostně právní činnost

Kristýna Mrvíková

Střední škola technická, příspěvková organizace

Bezpečnostně právní činnost

Lucie Siváková

Střední škola technická, příspěvková organizace

Bezpečnostně právní činnost

Barbora Relichová

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.

Obchodní akademie

Zuzana Iblová

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.

Předškolní a mimoškolní peadagogika

Výuční obory

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

ŠKOLA - CELÝ NÁZEV

ŘEMESLO

Petra Gajdošová

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.

Ošetřovatel

Kristýna Šuhajová

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.

Ošetřovatel

Petra Gregorová

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.

Kuchař, číšník profilující kuchař

Kateřina Ročková

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.

Prodavač

Zuzana Suková

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.

Prodavačské práce

Kateřina Vlčková

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.

Kuchař, číšník profilující číšník

Kateřina Černá

Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace

Kadeřník

František Duna

Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace

Truhlář

Julie Hartmanová

Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace

Krejčí

Eva Krušinová

Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace

Krejčí

Lenka Rathová

Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace

Čalouník

Milan Kotulič

Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace

Umělecký truhlář a řezbář

Petr Melichar

Střední škola technická, příspěvková organizace

Elektrikář

Jaroslav Vencl

Střední škola technická, příspěvková organizace

Elektrikář

Vojtěch Vosáhlo

Střední škola technická, příspěvková organizace

Strojní mechanik

 

Rychlé odkazy

Česko saské cesty

Böhmisch-sächsische Wege

- klikem se loga zvětší

GENERÁLNÍ PARTNER 2017

 

HLAVNÍ PARTNER 2017

 

 

 

 

PARTNEŘI AKCÍ

 

HLAVNÍ PARTNER AKCÍ 

Dobrého listu komory pro SŠ 2017

Dobrého listu komory pro VŠ a VOŠ 2017

  

 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

Dobrého listu komory pro SŠ 2017

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

Dobrého listu komory pro VŠ 2017

 HLAVNÍ PARTNEŘI EFÚK 2017

.

.

 

GENERÁLNÍ PARTNER

pro SOKRATES 1 - prezentace SŠ 2017

.

 

 

SOKRATES 1 a 2

Projekt byl podpořen Ústeckým krajem



 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

pro SOKRATES 2 - prezentace SŠ 2017