Statutární město Most - Teambuilding - Do práce na kole/pěšky - Most a Litvínov

 

Zaměstnavatelé, vyzkoušejte jedinečný teambuilding v Mostě a Litvínově. Už je přihlášeno 16 firem.
 
Víte, jak nejsnáze posílit týmového ducha ve Vaší společnosti? Jak si udržet zdravé, usmívající se a energií nabité zaměstnance? Chcete poměřit síly s mosteckými magistrátními úředníky, příslušníky Policie ČR, bankéři z Komerční banky, studenty Střední školy pro marketing a ekonomiku podnikání nebo třeba s týmem ze Solar Turbines EAME s.r.o. z průmyslové zóny Triangle? Zapojit se mohou nejen cyklisté či koloběžkáři, ale také chodci a běžci (ty letos čeká speciální běžecká kategorie).
 
Zapojte svou firmu do celostátní soutěže Do práce na kole 2017, která letos poprvé proběhne také v Mostě a Litvínově. Pro soutěžící jsou připraveny zajímavé a hodnotné ceny. Hlavní cenou pro Most a Litvínov je městské jízdní kolo Merida, v hodnotě 19.490,- Kč, které poskytl do soutěže hlavní partner DPNK, prodejna CYKLO POINT MOST.
 
Cílem soutěže je přimět co nejvíce lidí, aby se (zejména po městě) pohybovali na vlastní pohon, a udělali tak něco nejen pro svoje zdraví, fyzičku a lepší náladu, ale i pro přívětivější města a jejich zdravější ovzduší.
 
Zaměstnanci firem utvoří 2-5 členné týmy, zaregistrují se do konce dubna na www.dopracenakole.cz a napříč republikou pak celý květen soutěží v několika kategoriích o nejrůznější ceny. Hlavní soutěžní kategorií je pravidelnost, takže můžete vyhrát, i když to z domova do práce nemáte vůbec daleko.
 
A protože se loni po boku bezmála 11 000 účastníků z 1 825 firem z celé republiky zapojilo i 62 zaměstnanců magistrátu města Mostu, rozhodl se mostecký magistrát pro ostrý start. Letos se stal lokálním koordinátorem soutěže a všechny obyvatele Mostu a Litvínova zve k účasti.
 
„Zapojte se a udělejte něco pro sebe i své okolí!“
 
Zaregistrujte se do soutěže Do práce na kole včas. Do konce tohoto týdne zaplatíte nejnižší účastnický poplatek.
Účastnický poplatek při registraci do 20. 4.: 340 Kč
Last minute účastnický poplatek od 21. 4. do 30. 4.: 390 Kč
 
Vážené osobnosti, které podpořily letošní ročník, jsou paní profesorka Helena Illnerová a pan profesor Pavel Pafko. Oba ve svém věku (70+) jezdí pravidelně do práce na kole a ztělesňují tak motto letošního ročníku „Do práce na kole jezdí i profíci". Další informace o soutěži a pravidla naleznete na www.dopracenakole.cz
 
Přejeme hezké jarní dny a případně se těšíme na květnová pěší/cyklo setkání v ulicích města.

Rychlé odkazy

Česko saské cesty

Böhmisch-sächsische Wege

- klikem se loga zvětší

GENERÁLNÍ PARTNER 2017

 

HLAVNÍ PARTNER 2017

 

 

 

 

PARTNEŘI AKCÍ

 

HLAVNÍ PARTNER AKCÍ 

Dobrého listu komory pro SŠ 2017

Dobrého listu komory pro VŠ a VOŠ 2017

  

 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

Dobrého listu komory pro SŠ 2017

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

Dobrého listu komory pro VŠ 2017

 HLAVNÍ PARTNEŘI EFÚK 2017

.

.

 

GENERÁLNÍ PARTNER

pro SOKRATES 1 - prezentace SŠ 2017

.

 

 

SOKRATES 1 a 2

Projekt byl podpořen Ústeckým krajem 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

pro SOKRATES 2 - prezentace SŠ 2017